• Návšteva zo zahraničia

• Na pôde našej školy sme dňa 2. 11. a 3. 11. 2023 privítali vzácnych hostí z Nemecka a Talianska.

Zamestnávatelia našich žiakov zo zahraničia, pán Ferdinand Stark z Nemecka a pán Toni Rinner z Talianska navštívili našu školu, stretli sa so žiakmi, ktorí v lete 2023 absolvovali zahraničnú prax.

Debata o praxi sa niesla v priateľskej atmosfére, v nemeckom a anglickom jazyku. Zamestnávatelia a žiaci viedli aj zaujímavú diskusiu, odpovedali na otázky budúcich praktikantov, ktorí budú mať záujem v roku 2024 o prax v zahraničí.

Zamestnávatelia vyhodnotili veľmi kladne prácu, usilovnosť, správanie a šikovnosť žiakov, taktiež záujem o povolanie.

Pochvala patrí žiakom z 5. H Tomášovi Varcholíkovi, 4. H Daniele Pollákovej, Martine Magerovej, Ivane Štiblárovej, Danielovi Knapovi, Natálii Belejčákovej, 4. C Martinovi Juskovi a 4. E Miroslave Bortňákovej, Krištofovi Karaffovi, ktorí veľmi dobre reprezentovali našu školu v zahraničí.

Počas návštevy školy sa stretli aj s pani riaditeľkou školy Ing. Helenou Ferkovou a dohodli ďalšiu spoluprácu do budúcna.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva zo zahraničia.